Заклад освіти – учасник програми Google for Education
«Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2», що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради – учасник програми GOOGLE FOR EDUCATION
Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організувало навчання в межах програми «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти», яке здійснюватиметься протягом року.
Базовою тренінговою платформою навчального курсу є суб'єкт підвищення кваліфікації – Академія цифрового розвитку.
З 25 липня по 22 серпня 2022 року 29 із 36 вчителів нашої школи (81%) пройшли курси «Цифрові інструменти GOOGLE для освіти», що свідчить про високий інтерес педагогічних працівників закладу до підвищення рівня цифрової компетентності та розширення можливостей офлайн та онлайн роботи.
Проходження курсів цифрової грамотності дає можливість використовувати цифрові технології ефективно і навчання учнів зробити цікавішим.
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 отримала статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education / Google for Education Participating School». Присвоєно номер UA_DGTfE-08-22-00017
Заклад освіти – учасник програми Google for Education