Великдень одне з найважливіших християнських свят. Після Великодніх свят учні та вчителі Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 традиційно відзначили Воскресіння Христове – гаївкою.
Класи заздалегідь підготували до свята виступи: традиційні весняні таночки, а також веснянки та гаївки. Учні 4-Б класу привітали усіх з святами. Наші чарівні ведучі розповіли про великодні традиції та звичаї нашого народу, а спільні гаївки біля школи стали символом єдності та взаєморозуміння. Це величне свято дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю та добротою.
Дякуємо захисникам за можливість шанування наших традицій та звичаїв. Нехай Христове Воскресіння зійде благодаттю на нашу Україну, благословить на мир та перемогу.