22 квітня учні та вчителі побували у храмі святого Миколая та провели виховний захід «Хресна Дорога – тернистий шлях Ісуса Христа».
Розпочалася Хресна Дорога з молитви, яку провів о. Петро Мушинський. Ініціювала та організувала захід вчитель християнської етики Медвідь Г.П.
Хресна дорога була особлива. Кожен учасник душевно та емоційно зачитував стації, пропускаючи через себе всю ту біль, яку переніс Ісус Христос. Іхній тремтячий голос проникав глибоко у серце і пронизував душу. Бездоганний ангельський спів разом із вчителем музичного мистецтва Чміль І. М заставив кожного із нас задуматися над муками нашого спасителя. Всі присутні настільки проникли цим дійством, що серце стискало від жалю, а на очі наверталися сльози.
Тож, пам'ятаймо, що ми завжди повинні оспівували і цілувати дорогоцінні рани Ісуса Христа своїми устами та щирим серцем. Співаймо Йому славу і поклоніння.