16 травня в Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 обов’язковим атрибутом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
До Дня Вишиванки для учнів 1-11 класів проведено свято «Вишиванковий подіум», до якого учні приєдналися з великим задоволенням. Школярі ходили по імпровізованому подіумі, демонструючи свої гарні українські вишиванки.
Сьогоднішнє свято показало, що вишиті сорочки та вишиванки будуть оберігати нас, наділяти силою рідної землі. Нехай вишиті українські орнаменти на вишиванках наших учнів будуть для захисників оберегами від усіх бід та нададуть сил, прискорюючи перемогу України над ворогом!