17 травня 2024 року до школи завітали студенти Українського католицького університету. Дурняк Олеся, Бойко Анастасія та Каркуша Юлія студентки першого курсу програми «Право» в УКУ, які лише минулого року склали НМТ і успішно пройшли вступну кампанію 2023, після чого створили проєкт «Стресостійкість. Шлях до студентства».
Захід складався із двох частин, під час першого старшокласники дізнались певну інформацію про Український католицький університет, зокрема історію заснування, цінності та місію, особливості кожної навчальної програми та Формаційної програми університету.
Під час другої частини студенти розповіли про те, який вигляд матиме НМТ 2024 та порівняли його із НМТ 2023, також поділились тим, як вони готувались до іспитів та чим керувались при виборі майбутнього місця навчання. Цінним виявилось те, що студентки виділили також поради, які допоможуть старшокласникам боротись з стресом перед іспитом та зроблять підготовку ще легшою та результативнішою.
Також впродовж заходу студентки мали дискусію з старшокласниками, де обговорили ті теми, які найбільше турбують абітурієнтів.
Вже наприкінці зустрічі старшокласники поставили усі запитання, які виникли в них після перегляду презентації, та отримали буклети про кожну навчальну програму та стипендійну підтримку УКУ.
|