Про Чорнобиль не говорять у минулому часі – це настанови сьогодення. До пам’ятного дня техногенної катастрофи на Чорнобильської АЕС у Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проведено виховний захід «Чорнобиль: Пам’ять , Надія, Відродження».
Учні 8-А класу, пригадали події, які трапились 38 років тому, розповіли про окупацію ЧАЕС, провели вікторину, переглянули презентацію, вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання. Нехай наша пам’ять і повага до них будуть світлом у темряві, нагадуючи про важливість безпеки та дбайливого ставлення до навколишнього середовища.