В середу 22 травня в нашій школі відбулося підсумкове, розширене засідання учнівського комітету у складі голови учнівського комітету, комісій та старост класів.
На засіданні ми підводили підсумки усього навчального року. Про проведену роботу прозвітували голова учкому та голови кожної з…
Значне змісце в роботі нашої школи з краєзнавства та патріотичного виховання школярів займає виховна робота у рамках Всеукраїнського руху «Моя земля-земля моїх батьків» по збереженню та віродженню історії, культури, природи України.
Цікаво і змістовно пройшли трьохденні навчально-польові збори, як підсумок вивчення курсу предмета «Захист Вітчизни».
У перший день навчальних зборів учні 11-х класів взяли активну участь у турнірі пам’яті воїна-інтернаціоналіста Ярослава Дисевича. Учні успішно виконували нормативи з…
Вітаємо учнів нашої школи: Брощака Назара, Лещук Ірину, Горінин Мар’яну, Сюркало Оксану та Вертепну Вікторію з II місцем у 12-му обласному особисто-командному чемпіонаті Універсальних, Неперевершених, Індивідуальних, Культурних, Універсальних, Метикуватих старшокласників Тернопільщини… Деталі…
26 квітня 2013 вчителем Лютим М. А. у нашій школі проведено День Пам'яті аварії на ЧАЕС та День цивільної оборони.
У рамках цього заходу відбулась навчальна евакуація учнів та працівників школи, а також проведено лінійку пам’яті загиблих на Чорнобильській АЕС. Хвилиною…
23 квітня 2013 учні нашої школи разом з всіма християнами готуються до Найвеличнішого Свята – Великодня!
Для цього в школі проведено майстер-клас з оформлення великодніх писанок. Найактивнішими були учні 6 класу. Заняття провели Розтєгаєва Надія Вініамінівна та…