У рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху в період 13-19 травня у Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проходив Тиждень безпеки дорожнього руху із темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
17 травня проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». У школі відбулася зустріч з інспектором поліції Гонца Василем Івановичем, та поліцейським Чорним Олегом Павловичем. Поліцейські провели бесіди учням щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання правил учасниками дорожнього руху. Правила безпечної поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Проведено також ряд заходів спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.